Dubbele BOMAG-levering voor trouwe klant TRBA
TRBA heeft opnieuw gekozen voor kwaliteit en betrouwbaarheid door via De Bruycker-Kemp twee nieuwe BOMAG-walsen aan hun machinepark toe te voegen. Het gaat om een BOMAG BW177 D-5 en een BOMAG BW28 RH, die gelijktijdig in gebruik werden genomen. TRBA rekent al langer op het materiaal van BOMAG en Kobelco, geleverd door De Bruycker-Kemp, en breidt hiermee hun vloot verder uit. Wij danken TRBA wederom voor het vertrouwen!
Met een indrukwekkend gewicht van 6.800 kilo, een vermogen van 55,4 kW en een werkbreedte van 1.686 mm is deze BOMAG BW177 D-5 een echte krachtpatser.
De BOMAG BW28RH heeft een werkbreedte van ruim 2 meter. De wals is standaard voorzien van onder andere werkverlichting, grote spiegels, luxe draaibare stoel en BOMAG ECOMODE. Het kneedeffect van de rubberen banden garandeert een uitstekende dekking van het oppervlak. En zoals standaard bij de BOMAG bandenwalsen, is de BW28RH voorzien van een ruime en geluidsarme cabine.