vestigingen & Contactpersonen

De Bruycker-Kemp - Hamme

Zwaarveld 16
B-9220 Hamme

+32 (0)52 - 39 92 00
info@dbk.be

Openingstijden
Ma - Vrij:08.00 tot 17.00 uur

De Bruycker-Kemp - Oostende

Klokhofstraat 16
B-8400 Oostende

+32 (0)59 - 70 30 05
info@dbk.be

Openingstijden
Ma - Vrij:08.00 tot 17.00 uur

De Bruycker-Kemp - Diest

Industrieterrein 1 / 22
B-3290 Diest

+32 (0)13 - 31 33 75
info@dbk.be

Openingstijden
Ma - Vrij:08.00 tot 17.00 uur

De Bruycker-Kemp - Saintes

Avenue Zénobe Gramme 6
B-1480 Saintes

+32 (0)24 - 53 26 42
info@dbk.be

Openingstijden
Ma - Vrij:08.00 tot 17.00 uur

Contactpersonen

Direct telefonisch contact:

Verhuur: 059 55 00 80

Boekhouding: 059 55 00 90

Wisselstukken/Spare parts: 052 39 92 05

Wisselstukken/Spare parts: 052 39 92 06
(Wisselstukken Atlas Spoor)

24u service Atlas spoor: 0473 48 13 15

Dino De Roeck

Vestigingsdirecteur Hamme

0473 52 52 32 dino.deroeck@dbk.be

Lorenz de Bruycker

Vestigingsdirecteur Oostende & Sales Manager

059 703 005 lorenz.debruycker@dbk.be

Koen De Leener

Vestigingsdirecteur Diest

0479 82 01 57 koen.deleener@dbk.be

Luc Deleener

Vestigingsmanager Saintes

0476 88 50 70 luc.deleener@dbk.be

Kelly Tanghe

Rental Manager

0473 901 007 kelly.tanghe@dbk.be

Patrick Verburgh

Secondhand division

0476 93 67 89 patrick.verburgh@dbk.be

Dominique Coryn

Commercieel medewerker Oost-Vlaanderen

0475 75 81 41 dominique.coryn@dbk.be

Sofie Frederix

Verkoopster Antwerpen/Limburg

0473 90 10 02 sofie.frederix@dbk.be

Matthias Desmet

Verkoper West Vlaanderen

0473 90 59 85 matthias.desmet@dbk.be

Pieter Lambert

Product Manager BOMAG/Gomaco

0476 45 00 15 pieter.lambert@dbk.be